Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ємності із пластику не іржавіють. Це вигідно відрізняє їх від резервуарів із металу. Баки та інші вироби можна використовувати при температурі -70…+40 °С. Відсутність швів забезпечує повну герметичність пластикових резервуарів. Їх можна встановлювати навіть під землею. Довговічність. Через 50 років експлуатації матеріал, з якого виготовлені ємності, втрачає лише 2% своїх первісних технічних властивостей.
Мала маса. Вага 10-тонного резервуару – 223 кг, 1-тонного – 27 кг. Висока міцність, що забезпечується багатошаровою структурою та наявністю ребер жорсткості. Це дозволяє використовувати вироби для транспортування різноманітних продуктів і складів (паливно-мастильних, хімічних, що містять спирт, порошкоподібних, в'язких, фармацевтичних, харчових, гранульованих, рідких, рідких). Доступна ціна.
Ємності виготовляються за прийнятими нині санітарними вимогами. Вся продукція проходить санепідемекспертизу та отримує сертифікат відповідності України. Багатошарові вироби використовуються у різних виробничих сферах:
хімічної (транспортування та зберігання агресивних складів); харчової (в ємності містяться всілякі есенції, соки, сипкі та рідкі речовини); сільськогосподарської (резервуари для краплинного поливу, обприскування, тваринницьких та тепличних комплексів); машинобудівної, рибної, будівельної. У побуті пластикові баки та бочки застосовуються для: збирання дощових вод; маринування та засолювання продуктів; літнього душа; облаштування септиків; створення запасу води в краплинних зрошувальних системах; для накопичення питної та технічної води у приватних домобудівництвах та багатоквартирних житлових будинках; перевезення сипких та рідких речовин.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА Для виробництва пластикових виробів наш завод застосовує інноваційну методику – ротаційне формування. Така техніка визнана як найефективніша при виробництві великогабаритної продукції з поліетилену. Безпосередньо процес виробництва, можна розділити на три основні етапи.
Підготовка у свою чергу складається з таких дій: проведення креслярських робіт, схематичне зображення виробу; складання проекту форми виробу; Виробництво форми. Виробництво продукції поетапно: підготовка форми та її наповнення полімерним матеріалом (лінійним порошкоподібним поліетиленом низького тиску); формування виробу. На цьому етапі форму, наповнену матеріалом, поміщають у піч та починають її обертання. Завдяки чому здійснюється налипання полімеру на стінки форми та виходить цілісний продукт без швів;
охолодження. На цьому етапі форму дістають з печі і поміщають далі в камеру, що охолоджує, з холодним повітрям. Для прискорення процесу форму зрошують водою. Внаслідок цих дій пластик твердне і повністю формується в остаточний вигляд; останнім етапом у виробничому процесі є вилучення отриманого виробу з повністю охолола форми. Передпродажна підготовка. На цьому етапі здійснюється обробка готового виробу за допомогою спеціального обладнання та матеріалом, які позитивно впливають на його зовнішній вигляд та фізичні характеристики.
Переваги виробництва Переваги ротаційного формування очевидні при найближчому розгляді продукції, отриманої в такий спосіб, а також численними сферами її застосування. Серед усіх переваг ротаційного формування, в порівнянні з іншими технологіями виробництва виробів із пластику, виділяють такі:
майже повну відсутність відходів; у готовому виробі відсутні внутрішня напруга та орієнтація полімеру, що позитивно впливає на міцність; вироби виходить цільнолитим, можна виготовити будь-якої форми, включаючи також великогабаритні; можна створювати багатошарову продукцію при використанні різних полімерів для кожного шару, спінені, з подвійними, потрійними стінками; у пластиковий резервуар можна заформувати різного виду металеві деталі, у тому числі логотип фірми-замовника;
Також слід зазначити такі можливості, які нам дає метод ротаційного формування - створення однакових за формою виробів, однак, що мають різний колір та товщину стінок.